Једанаест светских експерата доводе у питање и Сарс-CoV-2 и борбу с њим

Post Reply
Gerila

Једанаест светских експерата доводе у питање и Сарс-CoV-2 и борбу с њим

Post by Gerila » Thu Apr 09, 2020 2:41 pm

* Др Џоел КЕТНЕР (Канада): Никада нисам видео нешто слично, ништа слично ни близу. Не говорим о пандемији јер сам их видео 30. Виђао сам их сваке године. Зову се грип. Али, никад нисам видео овакву реакцију и покушавам да разумем зашто

* Др Јорам ЛАС (Израел): У свакој земљи више људи умире од редовног грипа него од коронавируса

* Зухарит БАКАДИ (Немачка): Мере које разне владе предузимају против COVID 19 су гротескне, апсурдне и веома опасне. Животни век милиона се скраћује. Застрашујући утицај на светску економију прети постојању безброј људи

* Мајкл Т. ОСТЕРХОЛМ (САД) : Најбоља алтернатива вероватно ће подразумевати пуштање оних са малим ризиком за озбиљне болести да наставе са радом, истовремено саветујући појединцима с вишим ризиком да се заштите физичким дистанцирањем. Овако бисмо постепено изградили имунитет без уништавања финансијске структуре на којој почивају наши животи

* Др Јанис РУСО (Француска): Проблем САРС-CoV-2 вероватно је прецењен, јер 2,6 милиона људи умре од респираторних инфекција сваке године

* Др Дејвид КАЦ (САД): Дубоко сам забринут јер ће социјалне, економске и здравствене последице овог готово потпуног распада нормалног живота - школе и предузећа су затворени, окупљања забрањена - бити дуготрајне и штетне, вероватно теже него директна штета од самог вируса. Берза ће временом оживети, али многа предузећа никад неће

http://fakti.org/globotpor/jedanast-sve ... KH_AUEQBg4

Post Reply